Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Başkandan

IMG_7470

Ülkemizin ekonomik gücünde önemli bir yer tutan ilimizin saygıdeğer işadamları, odamızın değerli üyeleri ve hemşerilerim;

Bilindiği üzere 2015 yılı Şubat ayı itibari ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın destekleriyle oda olarak ekonomik olarak daha güçlü, üretken, rekabetçi ve küresel pazarlara açılan bir Zonguldak oluşturmak amacıyla, çalışmalarımıza kaldığımız yerden aynı vizyon ile devam edeceğiz. Odamız TOBB tarafından akreditasyon mekanizması ile tescillenmiş olan 5 Yıldızlı Hizmet anlayışı ile üyelerimize çağın gereklerine uygun, teknolojik, hızlı ve verimli bir hizmet sunmaktadır.

Saygıdeğer üyelerimiz, köklü bir geçmişi ve kurumsal yapısı olan Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yönetim kurulumuz, meclisimiz ve üyelerimizin destekleriyle en iyi bir şekilde yerine getirmeye çalışmak en temel görevimdir. Bu çerçevede ilimizin ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişimini destekleyen her türlü çalışmanın içerisinde yer almaya çalışacağım. İlimizi gerek ülkemiz özelinde, gerekse de yurt dışında potansiyel yatırımcı adaylarına tanıtmak, il ekonomisinin gelişmesi ve güçlenmesi için gerekli sosyal ve politik karar mekanizmalarında öncü rol alarak daha yaşanabilir bir Zonguldak oluşturmak için ekonomik ve beşeri tüm gücümüzü kullanacağız. Zonguldak’ın  “Marka Kent” olabilmesi için şahsım, yönetim kurulumuz, meclisimiz ve personelimiz ile birlikte tüm Zonguldak TSO ailesi olarak karar mekanizmalarını harekete geçireceğimize inancım tamdır.

Bu duygu ve düşünceler ile yeni sürecin üyelerimize hayırlı olmasını diler;

Saygılarımı sunarım.                                                                                                                                                 

Metin DEMİR

Yönetim Kurulu Başkanı