Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Genel

BAŞKANIMIZ DEMİR VE YÖNETİMİ TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE BAŞLADI

?Herkes üyemiz, arkadaşımız, dostumuz?

 Zonguldak Ticaret ve Sanayi OIMG_1602dası Başkanı Salih Demir, 5 Mayıs Tarihinde gerçekleştirilen TSO seçimlerinin ardından yeni yönetimi ile birlikte teşekkür gezilerine başladı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Demir, yeni yönetimi ile birlikte Gazipaşa caddesinde esnafları tek tek dolaşarak teşekkür etti.

Oy veren vermeyen herkese teşekkür ettiklerini ifade eden Zonguldak Ticaret sanayi Odası Başkanı Salih Demir, seçimin ardından teşekkür gezilerine çıktıklarını ifade ederek, ?Seçimden sonra 1 hafta görev dağılımı için ara verdik ve o aranın ardından bütün üyelerimizi gezmeye başladık. Ayrıca üyemiz olmayan arkadaşlarımızı da geziyoruz. Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası?na oy kullanıp sahip çıktıkları için ve bizlere güvendikleri için teşekkür ediyoruz. Çünkü herkes bizim üyemiz, arkadaşımız ve dostumuz. Bütün arkadaşlara meclisim ve yönetim kurulum adına teşekkür ziyaretlerine çıkıyoruz. Ulaştıklarımıza bu hafta, ulaşamadıklarımıza da zamanla ulaşıp hepsinin elini tek tek sıkacağız ki bundan sonraki çalışmalarımızda bizimle birlikte olsunlar? dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi