Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI ZONGULDAK YATIRIM DESTEK OFİSİ UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ DÜZENLİYOR

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Zonguldak Yatırım Destek Ofisi Zonguldak’ın Tüm İlçelerinde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenliyor.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Alaplı ve Ereğli’de düzenlediği eğitimlerin ardından Kozlu, Çaycuma, Zonguldak Merkez, Devrek, Kilimli ve Gökçebey ilçelerinde de Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenliyor. Başvurular tüm ilçeler için alınmakta olup her bir ilçe için aşağıda belirtilen son başvuru tarihine kadar başvurabilirsiniz. Eğitime katılacak kursiyer kontenjanı her bir eğitim için 30 olarak belirlenmiş olup eğitimi başarıyla tamamlayanlara Katılım Belgeleri verilecektir. Bu belgeye sahip olan kursiyerler KOSGEB’e destek başvurusunda bulunabilecekler ve KOSGEB’in başvuruyu uygun bulması durumunda Girişimcilik desteklerinden faydalanabileceklerdir. Her bir katılımcının toplamda 32 saat olan eğitimin en az 26 saatine katılmış olması zorunludur.

Son başvuru tarihleri her bir ilçe için belirlenmiş olup adayların başvuru için aşağıda linki verilen formu doldurması gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız.

(http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx…)

KOSGEB Girişimci Desteği detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

(http://www.kosgeb.gov.tr/)

22

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi