Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Salih Demir ve Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Cumhuriyetin kuruluşunun 91.yıl dönümünü kutladı.

ZTSO Başkanı M.Salih Demir ve ZTSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayımladıkları kutlama mesajında, ” Cumhuriyetin değerini anlayabilmek için geri kalmış ülkelere bakmak yeterlidir. Cumhuriyet, özgürlüğün güvencesidir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 91 yıl önce bize armağan ettiği Cumhuriyetimizin Yıldönümünü büyük bir gurur ile kutluyoruz” ifadelerinde bulundu.

Demir ve Sağlam tarafından yayımlanan kutlama mesajında şu görüşlere yer verildi:

?Cumhuriyetimizin 91. yılını kutlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk?ün 10. Yıl Nutku?nda söylediği gibi milletimizin az zamanda çok ve büyük işler yaparak, büyük fedakârlıklar ve zorluklarla kurduğu Cumhuriyeti korumak ve yaşatmak hepimizin öncelikli görevidir. ?Cumhuriyeti biz kurduk, onu yaşatacak ve yükseltecek olan sizlersiniz” diyerek Cumhuriyeti bize emanet eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden hareketle, bu değerli hazineyi koruyarak ülkemizin dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almasını sağlamak en temel hedefimiz olmalıdır.

Bize bugünlerimizi armağan eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anıyor, ülkemizin Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.” 

Mustafa Kemal Atatürk Foto?raf ve Objelerataturk-TBMMmaxresdefault

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi