Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası  ve KOSGEB işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin sertifika töreni düzenlendi. ZTSO Meclis Başkan Vekilleri Levent Sürmen ile Ömer Faruk Yıldız, Yönetim Kurulu Üyesi Ayşen Orhan, Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya, KOSGEB Uzmanı Soner Kaynar ve Kurs Eğitmeni Ayşegül Savaş Likoğlu?nun katıldığı törende kursiyerlere sertifikaları verildi. Uygulamalı girişimcilik eğitimi kapsamında başvuru sonucunda başarılı olan 59 kursiyer 70 saatlik eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazandı.

ZTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programda konuşma yapan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri  Muharrem Sarıkaya Oda olarak girişimcilik eğitimi programına önem verdiklerini belirterek bu kapsamda bugüne kadar yaklaşık 300 kursiyere sertifikalarını verdiklerini söyledi. Sarıkaya, ” Şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişiminin hızlanması ve rekabet gücünün artması Zonguldak TSO olarak öncelikli görevlerimiz arasındadır. Bu amaç doğrultusunda yapılacak çalışmalarda, girişimcilere her zaman çok ihtiyacımız vardır.Girişimci, yeni bir ürünü veya hizmeti, hayal gücü sayesinde kafasında oluşturabilen ve bu fikri uygulayabilecek cesaret ve beceriye sahip olan kişidir. Sizler, Odamız ve KOSGEB işbirliği ile almış olduğunuz eğitim sayesinde almaya hak kazandığınız sertifikanızla bu fikirlerinizi bir işe dönüştürme fırsatı yakalamış bulunmaktasınız.  Elinize geçen bu fırsatı çok iyi değerlendirerek, hem kendiniz hem de ilimiz için katma değer yaratacak işler başaracağınıza inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

KOSGEB Zonguldak Hizmet Merkezi Uzmanı Soner Kaynar?ın konuşmasının ardından Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

DSC_0633 DSC_0629 DSC_0627 DSC_0626 DSC_0622 DSC_0615 DSC_0595

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi