Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

GÖKÇEBEY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI İSTİŞARE TOPLANTISI ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASININ EV SAHİPLİĞİNDE YAPILDI

Gökçebey Organize Sanayi Bölgesi ön fizibilite çalışma istişare toplantısı ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerinin katılımı ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Gökçebey – Devrek Organize Sanayi Bölgesine olan ihtiyacı, çalışmanın başlamasına yönelik çalışmaları, günümüze kadar olan süreci anlattığı konuşmasında  Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Yönetmelikte Yapılan Değişiklik ile Gökçebey İlçemizde kurulacak OSB’de yer alacak işletmelerin 5. Bölge desteklerinden istifade edeceğini belirterek, bu düzenleme de gösteriyor ki çok isabetli bir öngörü ile doğru bir girişimi başlatmış bulunuyoruz dedi. 

Toplantıda katılımcılar Gökçebey’de Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasının gerekliliği, arazi geliştirme için yapılması gerektiğini, olması gereken sektörler gibi konular üzerine görüşlerini bildirdiler.

Toplantıya; Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin DEMİR, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Uzm. Muharrem SARIKAYA, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası AB – Dış İlişkiler Sorumlusu ve İhracat Destek Ofisi Uzm. Erdem KOLTUK OSTİM Vakıf Müdürü Gülnaz KARAOSMANOĞLU, OSTİM Teknik Ünv. Proje Koordinatörü Yurdum Hasgül GÜVENER, OSTİM OSB Müdürü Adem ARICI, OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Tekn. Küme Koordinatörü Pınar Yalman AKCENGİZ, OSTİM Şehir ve Bölge Plancısı Fatih ULUŞEN, OSTİM Proje Danışmanı Ege ÇAĞATAY, , Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış GEBEŞ, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun HACIKULAOĞLU, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cihat YABAN, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Zonguldak YDO Koordinatörü Mustafa Ayhan İNANIR, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Zonguldak YDO Koordinatörü SERHAT CAN, Zonguldak Teknopark A.Ş Genel Müdürü Ferdi KESİKOĞLU, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Serpil KÖSE, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Teknikeri Ali Nezih YILMAZ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürü Vekili Gürol DİKMEN, Devlet Su İşleri Müdür Vekili Nuray ŞAHBAZ, Zonguldak İl Özel İdaresi Birim Müdürü Yüksel TURPCU katıldı.   

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi