Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Etkinlikler

İlçe TSO Başkanları ile Sorunlar Görüşüldü

 

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, İlçe TSO Başkanları ve Genel Sekreterlerinin katılımıyla istişare toplantısı düzenledi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası?nın geleneksel hale getirdiği iftar yemeği öncesi düzenlenen toplantıda açış konuşmasını yapan Zonguldak TSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam, ?Uzunca bir süredir bir araya gelemedik. İftar öncesi bir araya gelerek sıkıntılarımızı konuşmak ve çözüm yollarını hep birlikte bulmak istedik. Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ederiz? dedi.

Bir yıldır bir araya gelemediklerini ifade eden Devrek TSO Başkanı Zekayi Bükrü, ?Odalar arasında kopukluk var. Daha haraketli olabiliriz. Zonguldak?ın sorunlarıyla ilgili daha aktif olmalıyız? dedi.

Çaycuma TSO Başkanı Rıfat Sarsık ise bu tür toplantıları daha sık yapılması gerektiğini belirterek, ?Sorunlar hepimizin sorunu, çözümü birlikte bulup güç birliği yapmalıyız? dedi.

Toplantıya yurt dışında bulunan Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir katılamazken, Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zeki Tosun, yönetim ve Meclis üyeleri de katıldı.

DSC_0161

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi