Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

KARAELMAS DİYARININ KEŞFEDİLMEMİŞ CEVHERLERİ İŞ HAYATINDA PROJESİ BAŞLADI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi tarafından 2014 yılında açılan ‘’Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu İle İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Hibe Programı’’na sunulan ve kabul edilen ‘’Karaelmas Diyarının Keşfedilmemiş Cevherleri İş Hayatında ‘’ projesi açılış toplantısı 03/11/2016 tarihinde Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Toplantıya Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin DEMİR, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Meclis Başkanı Zafer SAĞLAM, Genel Sekreter Muharrem SARIKAYA, Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Ayşen ORHAN, Genç Grişimciler Kurulu Başkanı İdil PAPİLA DEMİR, ZTSO Avrupa Birliği Projeleri Sorumlusu Erdem KOLTUK, Zonguldak Ticaret Ve Sanayi Odası Muhasebe Sorumlusu Mahmut KAYAHAN, Proje Koordinatörü Neptün DENLİ, Proje Koordinatör Yardımcısı Sadullah ÖZCAN, Sistem Uzmanı Meltem YENİCİ, Proje Asistanı Ufuk BAYRAKTAR, Eşleştirme Danışmanı Elif ASLANTÜRK, Bülent Ecevit Üniversitesi MYO Öğretim Görevlisi Hilal TURAN ve Bülent Ecevit Üniversitesi MYO Öğretim Görevlisi Müdür Yardımcısı Umut ÜZMEZ katıldı.

dsc_0062 dsc_0072 dsc_0061

????????????????????????????????????

Proje açılış ve planlama toplantısında söz konusu proje hakkında genel bilgi verilerek, proje fikrinin doğuşu, projenin amaçları, faaliyetleri ve projeden beklenen sonuçlar katılımcılar ile paylaşıldı.

Zonguldak’ta yaşayan 18-28 yaş arası işsiz lise mezunu 100 kadının istihdam edilebilirliklerinin arttırılmasını amaçlayan bu özel proje ile
Zonguldak’ta dezavantajlı kadınların işgücü piyasasına katılım oranlarının yükseltilmesi, işsizlik oranlarının düşürülmesi ve sosyal entegrasyonlarının arttırılmasına katkı sağlanacak. Önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı katılımın sağlanacağı toplantılarla proje tanıtımı yapılacak. Proje kapsamında eğitim alması hedeflenen 100 kadın için başvuruların kabulünün önümüzdeki günlerde duyurulması planlanıyor.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi