Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Girişimci Kurullarımız

KİLİMLİ DAMARLI İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİK

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO Genel Sekreteri Renda Okay ve ZTSO Kadın Girişimciler Grubu yöneticisi ve aynı zamanda Umut ve Spastik Çocuklar Derneklerinin Başkanlığını yapan Nurten Kınay ile birlikte Kilimli İlçesi?nde bulunan Damarlı İlkokulu ziyaret ettiler.

Ziyarette ZTSO Genel Sekreteri Renda Okay ve ZTSO kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Nurten Kınay, Damarlı İlkokulu Müdürü Semra Keskin Mumcu ile bir araya geldiler.

DSC_0869

ZTSO Genel Sekreteri Renda Okay yaptığı açıklamasında şunları kaydetti: ?Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası olarak, yönetim kurulu ve meclisimizin almış olduğu bir kararla Damarlı İlkokulu pilot okulu olarak seçilmişti. Ve bu kapsamda da Sosyal Sorumluluk projesi adı altında 60 öğrencimize sabah kahvaltısı vermeye karar verdik. Burada Damarlı İlkokulu Müdürümüz Sayın Semra Keskin Mumcu hanımefendiyle birlikteyiz. En çok burada mutluluk duyduğumuz bir olayı da öğrenmiş olduk. Bunu da paylaştık. Öğrencilerimizin maddi sıkıntıları yüzünden bazılarını okula geç geldiğini, bazılarını da okula gelmediğini öğrendik. Ama bu vermiş olduğumuz kahvaltı nedeniyle öğrencilerimizin hepsini okula daha sık geldiğini tam geldiğini öğrendik ve buda bizi çok mutlu etti. Bu projelerimizi kendilerinin de isteği üzerine bir 3 ay daha, yani ikinci dönem, birinci dönem verdik ama verilen teklife göre 3 ay daha, Haziran?a kadar bir teklifleri var. Bunu ben tabi ki yönetim kurulumuza ve meclisimize ileteceğim. İyi bir hizmet. Buda çok güzel bir duygu. Bunu TSO yönetimimize ve meclisimize getireceğim ve olumlu olacağını düşünüyorum. 3 ay daha büyük bir ihtimalle buradan söz vermiyoruz ama bir kahvaltı uygulaması devam edecek.

DSC_0820

ÖĞRETMENLERİMİZE VE MÜDÜRÜE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Okulumuza ilk kez geliyoruz ve ben girerken yolunun çok kötü olduğunu gördük. Okullu ben daha kötü, daha yıpranmış bir profil beklerken inanılmaz bir temizlik inanılmaz bir düzen gördük. Çocukların pırıl pırıl oluşunu gördük ve buda bizi çok sevindirdi. Burada öğretmenlerimize. Müdürümüze teşekkür ediyorum. Bu güzel hizmetlerinden dolayı. Öğrencilerimizi bu kadar güzel yetiştirdikleri için kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Böyle bir okulu seçtiğimiz içinde şahsım adına gurur duyuyorum.

Bu arada Damarlı İlkokulu Müdürü Semra Keskin Mumcu?da, ?Bizde damarlı İlkokulu adına, çocuklarımızı adına, öğrencilerimiz adına, velilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz? şeklinde konuştu.

DSC_0847

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi