Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

KOBİGEL BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası KOSGEB KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı “Üretim ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ’lerin Payının Arttırılması” Proje Teklif Çağrısı ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

KOSGEB imalat sanayinde KOBİ’lerin desteklenmesi için “Üretim ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ’lerin Payının Arttırılması” konulu proje çağrısına çıkmıştır.

Proje çağrısının hedef kitlesi imalat sektöründeki KOBİ’lerdir. KOBİ’lerin katma değerli ve ileri teknolojili ürün üretilebilmesi, ,dijitalleşmesi , ihracat odaklı üretim yapısına geçişlerinin kolaylaştırılması için mühendislik ve tasarım becerilerinin geliştirilmesi büyük önem taşımaktadır.Proje çağrısı ile işletme başına 300.000 TL’ye kadar geri ödemesiz, 700.000 TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplam 1.000.000 TL’ye kadar destek verilebileceği belirtilmektedir.

Üyelerimizin bu yeni destek programından faydalanabilmeleri için 19 Eylül 2017 14:00’de Dedeman Otel Konferans bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.İlgi duyan üyelerimizin katılımlarını rica ederiz.

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi