Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

METİN DEMİR, CİHAT ALAGÖZ’Ü TEBRİK ETTİ

METİN DEMİR

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, TOBB Türkiye Fuarcılık Meclisi Başkanlığı?na seçilen Cihat Alagöz tebrik ederek, bölgeye yaptığı katkıların artarak devam etmesi dileğinde bulundu.

TOBB bünyesinde üstlendiği görevlerde büyük başarılar elde eden Alagöz?ün yöremiz insanı olmasının kendilerini ayrıca gururlandırdığını ifade eden ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir gönderdiği mesaj ile Cihat Alagöz?ü kutladı, başarılarının devamını diledi.

Demir Alagöz?e gönderdiği kutlama mesajında ?Ülkemizdeki sektörel dinamiklerin hayata geçirmek için verdiğiniz uğraş neticesinde birliğimiz ve camiamız arzu ettiği hedeflere ulaşmaktadır. Ayrıca üstlendiğiniz görevlerin ifasında edinmiş olduğunuz başarılar ilimiz ve bölgemizde takdirle izlenmektedir.

Bu başarıları sağlayan birliğimiz mensubunun yöremiz insanı olması, her görevde kariyerine yeni başarılar eklemesi, bizleri ayrıca gururlandırmaktadır.

Seçilmiş olduğunuz TOBB Türkiye Fuarcılık Meclisi Başkanlığı görevinizde de başarılarınızın artarak süreceğine inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşünceler ile sizleri en içten dileklerimle kutluyor, işbirliği ve dayanışmamızın artarak sürmesi dileği ile başarılarınızın devamını diliyorum. ?dedi.

cihat alagöz

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi