Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

PROJE DESTEK OFİSİ

LOGO1
Zonguldak Valisi Sayın Ali Kaban?ın destekleri ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde çalışmalarına başlanan, Çaycuma ve Ereğli Organize Sanayi Bölgeleri?nin de içinde bulunduğu Proje Destek Ofisi’miz 28/03/2016 tarihi itibari ile hizmete girmiştir.

Proje Destek Ofisi, mevcut hibe programlarını ve açılacak güncel hibe programlarını izleyecek, bilgilendirme toplantıları düzenleyecek, bu programlara proje sunmak isteyen KOBİ?lere, diğer kurumlara ön danışmanlık ve danışmanlık desteği sağlayacaktır. Danışmanlık desteği proje konusunun belirlenmesi, projenin yazılması, on-line başvuru ve başvuru dosyasının hazırlanarak başvuru sürecinin tamamlanması hizmetlerini içerecektir.

Zonguldak Proje Destek Ofisi hibe olarak kullandırılan bu finansman araçlarına KOBİ?lerin erişimlerini desteklemeye ve bu finansman araçlarından etkin bir şekilde yararlanmalarını sağlamaya yönelik hizmetler verecektir.

Bu çerçevede Proje Destek Ofisi ;

1.Kendi işini kur geliştir programı
2. Ar-Ge inovasyon destek programı
3. Endüstriyel uygulamalar destek programı
4.İhracata ilk adım destek programı
5.KOBİ rekabet gücü destek programı

olmak üzere beş ayrı programda hizmet sağlayacaktır.

Zonguldak Proje Destek Ofisi  tarafından dönemsel olarak düzenlenecek bilgilendirme toplantıları takvimleri hazırlanarak www.ztso.org.tr  sayfasından yayınlanacaktır.

Proje Destek Ofisi?ne projedestek@ztso.org.tr adresinden ulaşılabileceği gibi  0 372 251 11 11 / 137 numaralı telefon numarasından da ulaşılabilir.

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi