Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

SİGORTA ACENTELERİ İL DELEGELERİ TOPLANDI

TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ve Sigorta Acenteleri İcra Komitesinin Başkanları ve İl Delegelerinin katıldığı toplantı TOBB Birlik Merkezi?nde 26 Haziran tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Ahmet Genç, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Hüseyin Kasap, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar katıldı.

Bölgeyi temsilen Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi ve Sigortacılık Sektör Meclis Üyesi Hüseyin Demirel?in katıldığı toplantıda sektördeki olumsuzluklar, yeni yapılan sigortacılık yönetmeliği ve acentelerin sorunları hakkında görüşler dile getirildi.

Öğleden sonra yapılan toplantıda Türkiye genelinde illerden gelen 200 sigortacılık sektör delegesi ile görüşüldüğünü belirten Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi ve Sigortacılık Sektör Meclis Üyesi Hüseyin Demirel, ?Yapılan istişare toplantısında sektörde karşılaşılan olumsuzluklar ve yeni yönetmelikle gelen sorunlar tartışıldı. Akşam Saat 20.30?a kadar süren toplantıda bugüne kadar ilk defa gerçekleştirilen il delegeler kurulu toplantısında Türkiye?deki sigortacılık mesleğinin sorunları Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Ahmet Genç ve TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Hüseyin Kasap başkanlığında tartışıldı. Çözümler konusunda Ahmet Genç?ten olumlu yaptırımlarla çözüleceği konusunda görüş alındı. Ahmet Genç, bu toplantının senede bir defa yapılması konusunda destek vereceğini belirtti. Sektör meclisinde sorunlara daha akılcı çözümler üreterek sigortacılıktaki olumsuzlukları yıkmak adına 6 adet çalışma grubu oluşturarak meclis üyelerinin daha verimli çalışması amaçlandı? dedi.

 HÜSEYİN DEMİREL -TOBB

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi