Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

TOBB ZONGULDAK İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ TOPLANTISI ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASI EV SAHİPLİĞİNDE YAPILDI

Toplantı TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nurcan Abay başkanlığında, İcra Komite üyeleri; Ayşen Orhan, Burçin Oktay, Dilek Çelebi, Ayşegül Likoğlu ve Aysun Günay ve Muharrem Sarıkaya’nın katılımları ile gerçekleşti.

Toplantıda 5 Ekim 2020 tarihine video konferans yöntemi ile TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Nurten Öztürk ve TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımları ile yapılan ve tüm Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerinin katıldığı toplantıda görüşülen konular ile girişimciler kurulu tarafınca pandemi sürecinde İlimizde yapılabilecek projeler konuşuldu.

Toplantının devamında Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir toplantıya katılarak, bölgeye yönelik yapılan projeler ve gelişmeler hakkında İcra Komite Üyelerini bilgilendirdi. Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin yapacağı her türlü projeye destek vereceklerini söyledi. TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin çalışmaları paralelinde bizde ilimizde en az bir projeyi hızlı bir şekilde gerçekleştirelim dedi. 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi