Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Duyurular

TSO VAKIFBANK İLE ANLAŞTI

Vakıf Bank Batı Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet Turan, Vakıf Bank Zonguldak  Şube Müdürü Uğur Ergül, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir?i makamında ziyaret   etti. 

Vakıf Bank Batı Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet Turan ve  Zonguldak Şube Müdürü Uğur Ergül ile Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir’in katılımıyla, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nda imzalanan protokole göre, Vakıfbank oda üyelerine, finansal ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla cazip seçeneklerin yer aldığı paketlerle, uygun faiz oranı ve vadelerde kredi kullanma imkanı sağlamak amaçlı karşılıklı anlaşma sağlandı.

Turan “Kaynaklarımızı hizmetinize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

İmza töreninde konuşan Vakıf Bank Batı Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet Turan, Batı Karadeniz Bölgesi’nin çok değerli maden yataklarına sahip olduğunu, demir çelik sektörünün ve Filyos projesinin bölgeyi önemli kıldığını söyledi.

Turan, “Bu nedenle sizlerle işbirAnlaşmaliğimizi yeni alanlara taşımak bankamız için ayrıca önem taşıyor. VakıfBank olarak diğer illerimizde olduğu gibi, Zonguldak başta olmak üzere Batı Karadeniz Bölgesi’nde de girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın yanındayız. Bizlere emanet edilen tüm finansal kaynakları en uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Demir ?Bu anlaşma üyelerimize hayırlı olsun?

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ise, “Söz konusu protokoller ile üyelerimize, hep daha iyi koşullarda kredi sağlama imkanı sunmaya çalışıyor, reel sektör ve finans sektörünün birlikteliğinin önemine inanıyoruz. Reel sektör, önüne bakmayı ve geleceğini yeni yatırımlarla, yeni hamlelerle şekillendirmeyi arzu ediyor ve finansman teminindeki güvence bu açıdan öne çıkıyor. Bu kapsamda banka, sanayi ve ekonomi üçgeninin Türkiye açısından değerlendirilmesinin ve işbirliklerinin önemine dikkatinizi çekmek isterim. Türkiye’nin kalkınmasının yolu üretimden geçiyor. Bu yolda atılan her adım, Türkiye’yi hedeflerine daha sorunsuz ulaştıracaktır. Mutabakata varılan kredi protokolü ile Vakıf Bank, üyelerimize uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi kullandıracaktır. Protokolde nakit işletme kredisi, ihracatçıya destek kredisi, yatırım kredisi, çevre bankacılığı yatırım kredisi, KOSGEB destekli krediler gibi KOBİ’lerimiz açısından oldukça önem taşıyan kredi türlerine yer veriyoruz. Protokolün üyelerimiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve değerli Vakıf Bank yetkililerine, verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi