Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR’İN TAZİYE MESAJI

turk-bayragi-3

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, bölücü terör örgütünün Hakkari Dağlıca ve Iğdır’da gerçekleştirdiği hain saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı. Demir mesajında”Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast etmiş bulunan terör örgütünün Dağlıca kırsalı ile Iğdır’da asker ve polisimize kurduğu hain tuzaklar neticesinde 30 güvenlik gücümüzün şehitlik mertebesine ulaşması tüm ulusumuzu olduğu gibi camiamızı da derinden üzmüştür. Ülkemizin bu zor ve sabır isteyen süreçten başarı ile çıkacağına, terör örgütünün hak ettiği sonu yaşayacağına olan inancımızla Ulusumuza başsağlığı dileriz.

Çeyrek yüzyılı geçen süre zarfında on binlerce masum insanın ve güvenlik gücünün, Türk askerinin hayatını kaybetmesine neden olan terör örgütünün milletimizin birlik ve beraberliğinin bozmaya gücünün yetmeyeceği aşikârdır.

Ülkemizi kan gölüne çevirmek isteyen terör örgütünün hain saldırıları neticesinde hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize acil şifalar niyaz ediyoruz” dedi.

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi