Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ İÇİN DENİZBANK İLE BAŞLATILAN ‘’NEFES KREDİSİ’’ İLE HALKBANK İLE BAŞLATILAN ‘’İŞE DEVAM DESTEĞİ-KÜÇÜK İŞLETME CAN SUYU KREDİSİ’’ MÜRACAATLARI DEVAM EDİYOR

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada, TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsalarımızın katkılarıyla üyelerimiz için Denizbank ile başlatmış olduğumuz yeni ‘’Nefes Kredisi’’ ile Halkbank ile başlatmış olduğumuz ‘‘İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ müracaatları devam etmektedir.

Nefes Kredisi’nden istifade etmek isteyen cirosu 25 milyon TL’nin altında olan Odamız üyesi işletmeler Odamızdan alacakları üyelik belgesi ile Zonguldak Denizbank şubesine başvurabilecekler.

Nefes Kredisi’nde, üyelerimiz 2020 yılı sonuna kadar ana para ve faiz ödemeyeceklerdir. Geri ödemeler yıllık brüt %7,5 faiz oranı ile 2021 yılında aylık olarak 12 eşit taksitle yapılacaktır. Daha fazla üyemizin istifade edebilmesi için kredi’de üst limit 50 bin Tl. olarak belirlenmiştir. Kredinin %80’i Hazine destekli KGF kefaleti kapsamında olacaktır.

İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’nden istifade etmek isteyen yıllık cirosu 3 milyon  TL’yi aşmayan gerçek kişi(şahıs) işletmesi odamız üyesi işletmeler,müracaatlarını internet üzerinden https://www.halkbankkobi.com.tr/IseDevamDestegi%E2%80%93KucukIsletmeCanSuyuKredisi.aspx  linkinden online olarak yapabileceklerdir.

İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’nde üyelerimiz 25 bin TL krediyi %7.5 faiz oranı, 6 ay anapara ve faiz ödemesiz 36 ay vade ile kullanabilecek, Nakit İşletme Kredisi, KGF kefaleti ile kullandırılacak olup, KGF kefalet oranı kredi tutarının %80’i kadar olacaktır. Üyelerimiz ayrica 25 bin TL limitli Paraf Kart alabileceklerdir, dedi

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi