Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR SON GÜNLERDE EKONOMİDE YAŞANAN GELİŞMELERLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada, “Ülkemiz belli merkezlerce yürütülen hadsiz bir ekonomik saldırı ile karşı karşıya olup, Hükümetin açıkladığı ekonomik programın hedefleri ve alınmakta olan önlemlerin başarısı için iş dünyası olarak azimle destek olmaya kararlıyız. Son dönemde karşılaştığımız finansal zorlukları milletimizle dayanışma içinde aşacağız. Türkiye ekonomisinin temelleri sağlam olup ve bu süreçte reel sektörümüzün üretim ve istihdam kapasitesinin korunması son derece önemlidir.

İş dünyası olarak, Hükümetin açıkladığı ekonomik program ve alınmakta olan önlemlerin uygulanmasıyla, ekonomimizin yeniden dengelenerek sürdürülebilir büyüme sürecine süratle döneceğine inancımız tamdır.

Ülkemize yönelen bu ekonomik saldırı karşısında herkesin sorumlu davranması, daha fazla çalışması, daha fazla dayanışmamız, daha fazla birlik ruhu ile hareket etmemiz gerekmektedir.
Zonguldak iş dünyası olarak ülkemize karşı yapılan tüm ekonomik saldırılara karşı devletimizin yanındayız.” dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi