Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TSO, İFTARDA DEZAVANTAJLI GRUPLARI PROTOKOLLE BULUŞTURDU

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO), düzenlediği iftar yemeğinde protokolün önde gelenlerini dezavantajlı gruplarla bir araya getirdi.

zonguldak tso iftar6

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, geleneksel hale getirmesi amaçlanan iftar programına Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Köksal Toptan, Ercan Candan ve Özcan Ulupınar, CHP Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Zonguldak Vali vekili Ekrem Aylanç, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Genel Meclisi Başkanı İsmail Terzi, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, dernek ve oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
İftar yemeği sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Metin Demir, ?Bu yıl özellikle dezavantajlı diye tabir ettiğimiz, toplumda bazı sıkıntıları olan ve bunları paylaşma ihtiyacı duyan kesimlerle birlikte iftarımızı geçirelim istedik. Bunun devamında da protokolden 25-30 kişilik bir davetimiz var. Aslında Zonguldak?taki protokolü bu dezavantajlı kesimle bir araya getirme amacıyla bu yola çıktık. Katılımın yoğunluğundan görüyoruz ki çok isabetli bir karar vermişiz. Katılan tüm değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum? diye konuştu.

zonguldak tso iftar1

İftar yemeğine katılan TBMM Eski Başkanı Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ise, ?Toplumun bütün kesimleri, mahalleler, sivil toplum örgütü temsilcileri, engellileri, işçiler, işverenler vardı. Böylesine güzel bir masayı donattığı ve bizi de buraya çağırdığı için Sayın Demir?e ve Zonguldak Ticaret Sanayi Odasına çok teşekkür ediyoruz? dedi.

İftarda dezavantajlı grupların masalarına protokol üyeleri dağıtılırken Ramazan Ay?ına özel şerbet, macun dağıtımı ve boyama süslemesi yapıldı.

fotoğraf

 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi