Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TSO İLE TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ARASINDA PROTOKOL?

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Garanti Bankası arasında Oda üyelerine yönelik kredi protokolü anlaşması imzalandı.

DSC_0071

Zonguldak TSO ile banka arasında gerçekleştirilen protokol ile Türkiye Garanti Bankası tarafından Oda üyeleri için işini yeni kuran her türlü yatırım ve sermaye ihtiyacına yönelik finansman imkanı, Franchise (bayilik) sistemine dahil olmak isteyen müşterilerin giriş bedeli, demirbaş temini ve dekorasyon gibi çeşitli finansman ihtiyaçlarına yönelik TL ticari nakdi kredi ve kredi tahsis edilmesine ve kullandırılmasına ilişkin genel esaslar düzenlendi.

 

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir ile Türkiye Garanti Bankası A.Ş. adına Şube Müdürü Rahmi Çağlaroğlu?nun imzaladığı protokole göre kredi talebinde bulunacak Oda üyelerinin Oda?dan alınacak, üyeliklerinin ispatına ilişkin yazılı belge ile Banka?ya başvuru yapılabilecek. Oda üyelerinin sahip olması gereken koşullara garanti.com.tr/kobi adresinden ulaşılabileceği belirtilirken kredilerden iflas etmemiş, konkordato ilan etmemiş, tasfiyeye girmemiş,  devlet ihalelerinden yasaklı olmayan ve ticari açıdan faal durumda olan kuruluşların yararlanabileceği vurgulandı.

DSC_0074

İmzalanan protokol ile 36 ay vade, 50.000 TL?ye kadar olan ticari taksitli kredilerde %0,90 faiz ve standart dosya masrafı, Kadın Girişimcilere yönelik kullandırılacak taksitli ticari kredilerde %0,85 ve standart dosya masrafı uygulanacak. Yeni iş sahiplerine yönelik İşimi Kuruyorum Destek Paketi dahilinde (50.000 TL, 12-36 ay vade) kullandırılacak taksitli ticari kredilerde %0,80 ve standart dosya masrafı alınacak. 50.000 TL. üzeri kredi kullandırımında, kullandırım gününde uygulanan faiz oranı geçerli olacak.

Protokol imza töreninde Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile Türkiye Garanti Bankası Zonguldak Şubesi Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Hasan Serkan Alın da hazır bulundu.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi