Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TSO, SEL BÖLGESİNİ VE SELDE ZARAR GÖREN ESNAFI ZİYARET ETTİ

Zonguldak?ta meydana gelen sel felaketinin ardından Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, sel bölgesini ve mağdur olan esnafları ziyaret ederek hasar tespiti yapıp, esnaflara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Zafer Sağlam ve Yönetim Kurulu Başkan vekili Zeki Tosun, Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Sabri Karaduman, Metin Demir, Yücel Mercimek, Hamdi Öztürk, Turan Cesur ve Mustafa Özkan sel bölgelerinde incelemelerde bulunup zarar gören esnafları ziyaret etti.

SEL9

İlk olarak Zonguldak-Ankara karayolu güzergahına giden Zonguldak TSO heyeti, dere yataklarını inceledi, hasar tespiti yaptı. Daha sonra Baştarla mevkiinde bulunan toptancı esnaflarını ziyaret eden TSO heyeti, burada zarar gören esnaflarla görüşerek geçmiş olsun temennisinde bulundular. Hasarları yerinde tespit eden TSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam ve Yönetim Kurulu üyeleri esnaflarla durum değerlendirmesi yaptı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ilk yapacağı yönetim kurulu toplantısında esnafların mağduriyetlerinin giderilmesi konuları görüşülecek. TSO Yönetimi yapacağı toplantının ardından basın toplantısı düzenleyerek durum değerlendirmesi yapacak.

 DSC_0121 DSC_0067

 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi