Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Etkinlikler

Zonguldak TSO Üyeleri İftarda Buluştu

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl geleneksel hale getirilen iftar programı Dedeman Otel?de gerçekleştirildi.

İftar yemeğine, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak Milletvekilleri Mehmet Haberal, Ali İhsan Köktürk, CHP İl Başkanı Halil Furat, ZTSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam, ZTSO Yöneticileri, Devrek TSO Başkanı Zekayi Bükrü, Çaycuma TSO Başkanı Rıfat Sarsık, Ereğli TSO Meclis Başkanı Faruk Yazıcı ve çok sayıda Ticaret ve Sanayi Odası?na kayıtlı  üyeler ile davetliler katıldı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Zafer Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri davetlileri kapıda karşılarken, davetlilerle yakından ilgilendiler.

DSC_0195

Yemekte konuşma yapan Zonguldak TSO Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Ramazan ayının herkese güzellikler getirmesi dileğinde bulunarak, ?Birlikte iftar açmak için bir araya geliyoruz. Pek çok güzel yanları var Ramazan ayının elbette. Hepsinin ötesinde; kocaman bir parça ?tümüyle benim olsun? demekten vazgeçip de, bir kısmını bölüp ?benim oluyorsa onun da olsun? bilinciyle  paylaşmanın keyfini ve güzelliğini biraz daha idrak ettiğimiz günler geçiriyoruz. Ramazan bereketinin tüm yaşantımızı sarmasını diliyorum? dedi.

DSC_0223

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi