Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Genel

ZONGULDAK TSO ÜYELERİ İLE KAYNAŞACAK.

Mayıs 24, 2013 by yonetici in Genel with 0 Comments

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yeni yönetim ve meclis üyeleri, 28 Mayıs Salı günü saat 19.00?da Dedeman?da düzenlenecek yemekle üyelerle bir araya gelecek.

Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir, ?Birlikte olup görüş alış verişinde bulunmak ve üyelerimizin kaynaşması için tertiplediğimiz yemeğimizde tüm üyelerimizle bir arada olmaktan onur duyarız? dedi.   

Üyelerin birbirleriyle kaynaşması amacıyla düzenlenen yemekte yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler verilecek. Üyelerin etkinliklere olan talebinin gittikçe artmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Demir, ?Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitici, bilgilendirici ve yön gösterici birçok etkinliğimiz oldu. Etkinliklerimize daha önceleri fazla ilgi gösterilmemesi bizlerin şevkini de kırıyordu. Son zamanlarda ise etkinliklerimize ilginin artması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Üyelerimizden gelecek talepler doğrultusunda bu etkinliklerimizi devam ettirmek ve üyelerimize daha çok hizmet vermek istiyoruz. Bu anlamda 28 Mayıs Salı günü düzenleyeceğimiz üyelerimizle kaynaşma yemeğimize büyük önem veriyoruz. Bu ve bunun gibi etkinliklerimizle görüş alışverişinde bulunmak istiyoruz. Tüm üyelerimizi yemeğimizde aramızda görmek isteriz? dedi. 

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir, ayrıca genel kurula rekor düzeyde katılımdan dolayı üyelere teşekkür mektubu ile özel davetiye gönderdi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi