Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Genel

ZONGULDAK TSO ÜYELERİYLE BULUŞUYOR

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasına 5 Mayıs?taki genel kurulla seçilen meclis üyeleri ile üyeler 28 Mayıs Salı günü Dedeman?da yemekte bir araya geliyor. Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir, ?Üyelerimize özel düzenlenen kaynaşma yemeğimize tüm üyelerimizi görmek bizleri sevindirecektir? dedi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulu görev dağılımının ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir ve tüm yönetim kurulu üyeleriyle Meclis Başkanı Zafer Sağlam?ın da katıldığı ilk yönetim kurulu toplantısında üyelerle bir araya gelinmesi kararı alındı.

Uzun süren kongre süreci sonrası üyelerle bir araya gelmek istediklerini söyleyen Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Demir, ?Görev bölümünün ardından ilk yönetim kurulu toplantısında üyelerimizle bir araya gelme kararı aldık. Genel Kurulumuza rekor düzeyde katılım sağlayan üyelerimize bu vesileyle bir kez daha teşekkür etmek ve kaynaşmak istedik. Yemek vesilesiyle bir araya gelemeyen üyelerimizi de bir araya getirerek sohbet ortamı oluşturmak istiyoruz. Tüm üyelerimizi yemeğimizde görmek isteriz? dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi