Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TSO VE KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) ile Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi arasında indirim protokolü imzalandı. İmzalanan Protokol ile KTO Karatay Üniversitesi Lisans veya Ön Lisans programlarına kayıt yaptırma hakkı elde eden Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin, birinci derece yakınlarının ve eşlerinin KTO Karatay Üniversitesi Lisans veya Önlisans programlarına (KTO) Karatay Üniversitesinde kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinden %15 oranında ahilik bursu ve 8 eşit taksitte ödeme imkânı sağlanacaktır.

ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Oda olarak eğitime önem verdiklerini belirterek KTO Karatay Üniversitesi ile indirim protokolü imzaladıklarını söyledi.  ZTSO üyelerinin birinci derece yakınlarının KTO Karatay Üniversitesi lisans ve ön lisans programlarına kayıt yaptırma hakkı elde edenlerin Oda güncel faaliyet belgesi ile kayıt yaptırmaları halinde yapılan öğrenim ücretinden yüzde 15 oranında ahilik bursu ve 8 eşit taksitte ödeme imkanı sağlanacağını söyledi.

Demir, “Bu protokol kapsamında lisans ve önlisans programlarına kayıt hakkı elde eden üyelerimiz, birinci derece yakınları ve eşlerine ahilik bursu verilebilmesi için, Odamızdan güncel tarihli yetki belgesi aslını getirmesi ile bu yetki belgesini her akademik yılbaşında yenilemesi ve birinci derece yakınların ilgili Nüfus Müdürlüğünden alacakları vukuatlı nüfus kaydı belgesinin aslını ibraz etmeleri şartı ile sağlanır” dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi