Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TSO?DA TAKIM ÇALIŞMASI ANLATILDI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası?nın, BAKKA ?2013 Yılı Teknik Destek Programı? kapsamında düzenlediği ?Liderlik ve Etkin Yöneticilik Eğitimi? seminerinin 2. Gününde Takım Çalışması anlatıldı.

Geçtiğimiz ay Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Renda Okay ile BAKKA Uzmanı Elif Acar arasında imzalanan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ?2013 Yılı Teknik Destek Programı? kapsamında desteklenen ?Liderlik ve Etkin Yöneticilik Eğitimi? semineri Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda devam etti.

DSC_0155

3-6 Mart Tarihleri arasında devam edecek olan Seminerin ikinci bölümüne katılan Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Gönül Demirsu, Afet ve Acil Durum Müdürü Ahmet Güngör, Zonguldak Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necmi Çelik, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun,  KOSGEM Müdürü Yaşar Yıldırım, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis üyelerine İletişim Uzmanı Salih Özgür tarafından ?Takım Çalışması? anlatıldı. Gruplar halinde uygulamalı ve soru cevap şeklinde takım çalışmasının püf noktalarını söyleyen Salih Özgür, görsel olarak da uygulamalarda bulundu.

DSC_0126

Takım çalışmasında uyumun önemine değinen Salih Özgür, takım çalışmasını neyin öldüreceği, takım çalışmasındaki 5 temel faktörü anlatarak gruplar halinde takım çalışması yaptırdı.  

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi