Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK TSO?DAN ÜYELERE ÖZEL ÇANTA

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tüm üyelerine dağıtmak üzere özel çanta yaptırdı. Erkek ve bayan üyelerine ayrı yaptırılan çok amaçlı kullanılabilecek çantaları 13 Meslek Komitesi temsilcileri dağıtacak.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, yeni dönemin ilk hediyesi olarak tüm üyeleri için hazırladığı çantaları dağıtmaya başladı. Erkek ve bayan üyelere ayrı özel yaptırılan çantalarda evrak başta olmak üzere tüm ihtiyaçlar taşınabilecek.

DSC_0218

Yeni seçilen meclisin ilk hediyesi olarak dağıtılan çantalarla üyelerin memnuniyetinin amaçlandığını söyleyen Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Renda Okay, ?2014 yılında Meclisimizin aldığı kararla tüm üyelerimize çanta hediye etmek istedik. Yine üyelerimiz için 2 ayda bir hazırladığımız dergimizi çıkartıyor ve üyelerimize ulaştırıyoruz. Bunlarla birlikte üyelerimize yönelik eğitim ve sosyal faaliyetlerimiz devam edecektir. Zonguldak TSO, üyeleriyle var olduğunu bilincinde olduğundan üyelerinden gelen öneriler doğrultusunda hareket edecektir? dedi.  

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi