Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK?IN İKTİSADİ DURUM RAPORU, ZONGULDAK TSO TARAFINDAN HAZIRLANDI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, ?Zonguldak 2014 İktisadi Durum Raporu? kitabı hazırlayıp üyelerine dağıtmaya başladı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine kolaylık ve hizmet, girişimciye yön gösterir düşüncesiyle 2013 Yılı verilerine göre Zonguldak genelini kapsayan İktisadi Durum Raporu hazırladı.

İlk defa hazırlanan ve bundan sonra her sene hazırlanılması planlanan İktisadi Durum Raporu?nda Zonguldak?ın her şeyi rakamlarla anlatıldı. Üyelere, il genelindeki yetkili birimlere, Türkiye genelindeki Oda ve Borsalar ile Bakan ve Milletvekillerine dağıtılacak olan ?Zonguldak 2014 İktisadi Durum Raporu? kitabı ilin tarihçesi ve il hakkında genel bilgiler içeriyor.

İdari yapı ve nüfus bilgileri ile Zonguldak iktisadi verilerin yer aldığı kitapta tarım, enerji üretim potansiyeli, 2013 yılı dış ticaret verileri, fasıllara göre dış ticaret bilgileri aktarıldı.

 Yatırım teşvik belgeleri, genel teşvik uygulamaları, bölgesel teşvik uygulamaları, Bölgesel Teşvik alınabilecek sektörlerin bilgilerine de yer verilen kitapta, Organize Sanayi Bölgeleri, Vergi Durumu, Kamu yatırımları, Sektörel yapı, Ticaret ve Sanayi Odaları, Banka Şubeleri,

Eğitim, Sağlık, Hastaneler, Sosyal Hizmetler, Spor, Sosyal Güvenlik, Ulaştırma, Mahalli İdareler, Polis-Jandarma gibi bilgiler de açıkça tablolar ve yazıyla belirtildi.

 Ayrıca, ?Zonguldak 2014 İktisadi Durum Raporu? kitabında Zonguldak geneli Turizm bilgileri, Çalışma Hayatı ve BAKKA hakkında bilgiler yer aldı.

 ?Zonguldak İktisadi Durum Raporu? kitabı 72 sayfa olup 2000 adet basıldı. Dağıtımına başlanan derginin ayrıca Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası?ndan temin edilebileceği belirtildi.

 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi