Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAKLI KADIN GİRİŞİMCİLERDEN BAKANLARA ZİYARET

Zonguldak Ticaret ve sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri “Karaelmas Diyarının Keşfedilmemiş Cevherleri İş Hayatında” projesi ile ilgili bilgilendirmede bulunmak ve ilimizde bir çağrı merkezi kurulması talebinde bulunmak üzere Ankara’ya gitti. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi tarafından açılan ‘’Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu İle İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Hibe Programı’’ kapsamında yürütülen ‘’Karaelmas Diyarının Keşfedilmemiş Cevherleri İş Hayatında ‘’ projesinde 100 işsiz kadına çağrı merkezi operatörlüğü eğitimi verilmişti.

Zonguldak milletvekili Özcan ULUPINAR ın eşi Sayın Elif Özlem ULUPINAR,Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı metin DeMİR in eşi Sayın Sanem DEMİR Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinden Emine TOSUN,Seray SAĞLAM,Lütfiye Zilan CENK,Züleyha ARIMAN,Selvinaz AYDIN,Simten Papila PERVANELİ ve Kursiyerlerimizden Aleyna GÜÇLÜCAN,Esra TERLEMİŞ,Yasemin KOMŞULAR,proje hakkında bilgilendirme yapmak ve ilimize çağrı merkezi yatırımı istemek için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nu makamlarında ziyaret etti. eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerin istihdamının sağlanması için ilimizde çağrı merkezi yatırımı yapılması konusunda bakanlara isteklerini arz eden heyet, konu ile ilgili dosyaları bakanlara sundu.

Sıcak bir ortamda geçen görüşmeler sonunda ilgili bakanlar Zonguldak’da çağrı merkezi açılması konusunda takipçi olacaklarını ifade ettiler.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi