Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZTSO BAŞKANI DEMİR, AKBAL ŞİRKETLER GRUBUNU ZİYARET ETTİ

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ZTSO) Başkanı Metin Demir, farklı il ve ilçelerdeki 13 şubesi ile Zonguldak’ın en büyük marketler zinciri Akbal Gıda Tic. San. LTD.ŞTİ ile gruba bağlı şirketlerin kurucusu, iş insanı Abdulkadir Aktarı’yı Çaycuma Organize Sanayi Bölgesindeki şirket merkezinde ziyaret etti. Demir, Aktarı ailesinin başarı öyküsünün Zonguldak’a örnek teşkil etmesi dileğinde bulundu.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, ZTSO K Servisi Sorumlusu Kemal Mert ile Akbal Şirketler Grubunun kurucusu Abdulkadir Aktarı’yı Çaycuma Organize Sanayi Bölgesindeki şirket merkezinde ziyaret etti. Ziyarette Aktarı’yı bölgeye yaptığı yatırımlar, gerçekleştirdiği istihdam sebebi ile kutlayan ZTSO Başkanı Metin Demir” Aktarı ailesi çeyrek yüzyıldan daha az bir sürede AKBAL Şirketler Grubunu başarılı bir marka haline getirmiş olması, aile adına olduğu kadar kentimiz içinde gurur vericidir. Akbal ailesi tarafından da uygulanan  “Zonguldak’ta kazan, öncelikle Zonguldak’a yatırım yap” anlayışını takdir ediyoruz.” dedi.

Akbal Şirketler Grubunun kurucusu Abdulkadir Aktarı ise 300 kişinin istihdam edildiği şirkette bakliyat, işlenmiş et, mangal kömürü gibi ürünlerin Akbal markası ile satılmaya başlanıldığını, yakın zamanda da dondurmada Akbal markası ile bölge genelinde satışa çıkartılacağını ifade ederek “ Gıda’da en ufak bir hatanın nelere mal olacağını biliyoruz. Bu bilinçle çok hareket ediyoruz. Gıda yönetmeliği esaslarına göre hareket ediyoruz. Amacımız AKBAL markasını ülke markası haline getirmek “ diye konuştu.

Metin Demir, Muharrem Sarıkaya ve Kemal Mert’i soğuk hava depoları, yönetim, muhasebe, kırmızı ve beyaz et işleme tesisleri, unlu mamuller ve pastane üretim hangarlarını ayrı ayrı gezdiren Aktarı ziyaretten duyduğu memnuniyetini vurguladı. Ayrıca, ZTSO heyetine teşekkür ederek, misafirlere Akbal markaları ürünlerinden oluşan çeşitli ürünler, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’de Abdulkadir Aktarı’ya Odanın kuruluşunun 100 yılı nedeni le bastırılan kitap hediye etti.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi