Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZTSO BAŞKANI DEMİR’DEN MİTİNGE DAVET

                                                         BASIN AÇIKLAMASI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir tüm siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin katılımı ile 7 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek demokrasi ve şehitler mitingi için oda üyelerine çağrıda bulunarak  “ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozabilmek için 40 yıldır gizli plan yapan vatan hainlerine karşı tek yürek olduğumuzu göstermek amacı ile tüm üyelerimizi Pazar günü saat 17.00’de Türk bayrakları ile madenci anıtında düzenlenecek mitinge katılmaya davet ediyorum. Bu mitinge katılım her Türk Cumhuriyeti vatandaşının asli görevidir. “dedi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir vatan haini cunta yanlıları tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe teşebbüsü ardından ortaya çıkan gerçeklerin şaşırtıcı boyutlarda olduğunu söyledi.

Yaptığı basın açıklamasında düşüncelerini “Türk halkının siyasi parti farkı gözetmeksizin demokrasi, bayrak ve cumhuriyet etrafında kenetlenmesi, siyasi parti liderlerinin dargınlıklara son vererek vatanın müdafaası için bir araya gelmesi Cumhuriyetin ilanından günümüze kadar gerçekleştirilen en büyük halk hareketidir. Bu halk hareketi pazar günü saat 17.00’de büyük bir miting ile taçlandırılacaktır. Demokrasi ve demokrasi şehitleri için tüm üyelerimizi bayraklarını alarak mitinge katılmaya davet ediyoruz. Zonguldak’tan verilecek görüntü ve ses ülkemizin tüm Dünya’da yankılanacak gür sesine katkı vereceği unutulmamalıdır.” şeklinde ifade eden Demir “ tüm hainler ve gizli emelleri, bağlantıları ortaya çıkartılmadıkça Demokrasi ve Cumhuriyet’in hala tehdit altında olacağını söyledi.

Geçmişte yaşanan pek çok siyasi ve adli olayın FETÖ terör örgütü tarafından planlı programlı olarak gerçekleştirildiğine dikkat çeken ZTSO Başkanı Demir “bir hatayı ikinci kez tekrarlamamak için bu terör örgütünün tüm planlarının deşifre olması, tesadüf gibi komik mazeretlerle üzeri sıvanan korkunç gerçeklerin gün ışığına çıkması için kararlılık, cesaret ve özveri gösterilmesi gerek. 40 yılda planlanan bir süreç 20 gün deşifre edilemez. Henüz yolun başındayız.”dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi