Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Girişimci Kurullarımız

GENÇ GİRİŞİMCİLER BAKANDAN BİLİM VE TEKNOLOJİ MERKEZİ İSTEDİ

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı İdil Papila Demir, Çaycuma İlçesi Filyos Endüstri Bölgesi ve liman inşaat alanı ile ilgili incelemelerde bulunmak üzere Zonguldak’a gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk Özlü’den ilimize bir Bilim ve Teknoloji Merkezinin kurulması için destek istedi.

image205

Bakan Özlü’nün Zonguldaklı işadamlarını dinlediği toplantıda söz alan Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı İdil Papila Demir “Zonguldak’ta çocuklarımızın ve gençlerimizin talebi olan Bilim ve Teknoloji Merkezi ihtiyacımız vardır. Malumlarınız olduğu üzere ilimizde üstün yetenekli çocuklarımızın örgün eğitimlerine devam ederken bir yandan da Bilim Ve Sanat eğitimi aldığı bir eğitim kurumumuz var. Ancak söz konusu eğitim kurumumuz yalnızca üstün yetenekli çocuklara eğitim vermekle birlikte bina ve teknik alt yapı olarak maalesef yeterli değildir.Bu bağlamda tüm çocuklarımızın bilim ve teknoloji ile tanışacağı, yaş guruplarına göre özel eğitim programları ve bilim uygulama alanları sunan, bilimi soyuttan somut hale getirip, içine eğlence ve drama katarak, bilgiyi öğrenerek almalarını sağlayan bir Bilim ve Teknoloji Merkezinin ilimizde kurulması ilimize çok şey katacaktır. Katkı ve yardımlarınızı bekliyorum” dedi.

İdil Papila Demir’in taleplerini olumlu karşılayan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk Özlü konu ile yakından ilgileneceğini belirtti.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi