Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Girişimci Kurullarımız

İl Genç Girişimciler Kurulu Protokolu ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğŸi tarafından Zonguldak TSO bünyesinde kurulan Merkez İlçe ile EreğŸli , Devrek, LJaycuma, Alaplı ilçelerinde ki 20 genç işŸadamının katılımı ile oluşŸan İl genç GirişŸimciler Kurulu Cuma günü Vali Erdal Ata , Belediye BaşŸkanı Secaattin Gonca ile Cumhuriyet BaşŸsavcısı Hüseyin ǖzbakır €™ı makamında ziyaret etti.

Vali Erdal Ata İl genç GirişŸimciler Kurulu üyelerinin bir araya gelmesinin Zonguldak adına sevindirici bir gelişŸme olduğŸunu kaydettiğŸi kabulde €œ Sizlerin Zonguldak sorunları hakkındaki görüşŸleriniz ve yapacağŸınız çalışŸmalar çok önemli ilerleyen günlerde bir araya gelip bu sorunları tartışŸabiliriz € dedi. Zonguldak Belediye BaşŸkanı Secaattin Gonca ile Cumhuriyet BaşŸsavcısı Hüseyin ǖzbakır €™da genç işŸadamlarının bir araya gelmesinden duyduğŸu memnuniyeti ifade ederek kurula başŸarı dileğŸinde bulundular. Kurul üyeleri protokol ziyaretinden sonra USİGEM Müdürü Kemal Büyükgüzel €™i Zonguldak Karaelmas ǜniversitesindeki makamında ziyaret ederek tanışŸtılar.

Kurul BaşŸkanı Harun Demir protokol ziyaretlerinde yaptığŸı konuşŸmada kurulun 7 gün önce kurulduğŸunu, yapılacak çalışŸmalarda Zonguldak protokolünün ve sivil toplum örgütlerinin desteğŸini beklediklerini vurgulayarak ziyaretlerin çalışŸmalara başŸlamadan önce tanışŸma amacını taşŸıdığŸını söyledi.

Vali Erdal Ata İl Genç GirişŸimciler Kurulunun kurulmasından memnuniyet duyduğŸunu , genç girişŸimcilerin bir araya gelmesinin sevindirici bir gelişŸme olduğŸuna değŸindiğŸi konuşŸmasında , gen girişŸimcileri kutlarken diğŸer yandan da çeşŸitli nasihatlerde bulundu.

 

ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi