Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Girişimci Kurullarımız

TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU KARADENİZ BÖLGESİ İCRA KOMİTESİ TOPLANDI

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Karadeniz Bölgesi il icra komitesi başkanları toplantısı Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşti.​

Toplantıda konuşan Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, “kadınların ve gençleri olmadığı işler her zaman topal ilerliyor. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Birliğimiz Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bize en büyük katkılarından biridir. Yönetim kurulu toplantılarımızın, meclis toplantılarımızın gündemi ne kadar önemli ise girişimci kurullarımızın gündemi de bir o kadar önemlidir” dedi.

Girişimci kurulların projelerine her zaman destek olduklarını söyleyen Demir, “Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve akademik danışmanımız ile kurullarımızın projelerinin arkasındayız. Genç Girişimciler Kurulumuz proje getirsin değerlendirelim, hayata geçirelim. Zonguldak TSO kaynakları emrinizde, kaynak işini dert etmeyin” dedi.

TOBB Karadeniz Genç Girişimciler Kurulu bölge temsilcisi ve TOBB Trabzon Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Tayfun Özlü “Filyos” projesine dikkat çekerek, “Bu projeyle alakalı bir çalışma grubu kuralım. Bunu TOBB Genç Girişimciler Kurulu adı altında yapalım. Filyos tüm Karadeniz’e etki edecek bir projedir” dedi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu da Zonguldak ekonomisinin madencilik ve entegre şekilde demir-çelik, ağaç işleri sanayisi ağırlıklı olduğunu söyledi.

“Filyos” projesi ile alakalı olarak son on yılda geri adım atılamayacak paralar harcandığını söyleyen Kesikoğlu, projenin tamamlanması hususunda kararlılığın olduğunu belirtti.

TOBB Bartın Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Salim Cem Yıldız ise “Filyos projesini bir fırsat olarak görelim, ticari anlamda bizi bir araya getirebilecek tek proje” dedi.

Toplantıda sunumu yapılan “TOBB – Genç Başarı Şirket Programı” ve “Girişimciler Ligi” projeleri bölge il başkanları tarafından ilgiyle karşılandı ve en yakın zamanda gerekli çalışmaların yapılarak projelerin Karadeniz bölgesi illerinde uygulanmaya başlanması konuşuldu.

Toplantıya; TOBB Zonguldak Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İdil Papila Demir, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası akademik danışmanı, Ferdi Kesikoğlu, TOBB Karadeniz Genç Girişimciler Kurulu bölge temsilcisi ve TOBB Trabzon Genç Girişimciler Başkanı Tayfun Özlü, TOBB Rize Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Sadık Kahya, TOBB Ordu Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Fatih Şahin, TOBB Giresun Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Egemen Öğütçü, TOBB Bartın Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Salim Cem Yıldız, TOBB Zonguldak Genç Girişimciler Kurulu üyesi Sercan Demir, TOBB Bartın Genç Girişimciler Kurulu üyesi Onur Aldatmaz TOBB Girişimcilik Müdürlüğü’nden Oğuz Vural ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan Ümran Öztürk katıldı.

 

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi