Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızdan Haberler

ZONGULDAK VALİSİ MUSTAFA TUTULMAZ ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASINA İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasına İade-i Ziyarette Bulundu.

Vali Tutulmaz Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Meclis Başkan Vekilleri Levent Sürmen,  Ömer Faruk Yıldız; Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşen Orhan, Mustafa Özkan ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya tarafından karşılandı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Vali Tutulmaz’a Filyos Projesi ( Liman, Endüstri Bölgesi, Serbest Bölge ve Lojistik Merkezi) Gökçebey – Devrek Organize Sanayi Bölgesi, Bakacakkadı Girişim Küçük Sanayi Sitesi, Sera Organize Sanayi Bölgesi, Hayvancılık, Su Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi, Turizm Projeleri ( Jeoparklaşma, Kömüre Giden Demir Yolu ) hakkında brifing verdi. Karşılıklı görüş alışverişi ve fotoğraf çekimi sonrasında Vali Mustafa Tutulmaz teşekkür ederek Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasından ayrıldı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir; Sayın Valimize iade-i ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizlere vakit ayırdı. Projelerimizi büyük bir sabırla ve dikkatle dinledi. Projelerimiz ile ilgili katkılarda bulundu. Bundan sonra birlikte yapacağımız işlerle ilgili olarak bir vizyon ortaya koyduk. Kendilerinin liderliğinde Zonguldak için çok önemli işler yapacağımıza inanıyorum, dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

alt text
ONLINE İŞLEM
alt text alt text
SOSYAL MEDYA
alt text
KURUMSAL E-POSTA
alt text
HİZMETLERİMİZ
YARARLI ADRESLER
alt text alt text alt text alt text alt text
Translate
EnglishRussianTurkish
ZTSO Aylık Dergi
2014 İktisadi Durum Raporu
Zonguldak Hakkında
2014 Fuar Takvimi